Agenda (voorlopig) voor het seizoen 2017 / 2018

 

  vr 25 augustus Goirles Weekend Kampioenschap 2017
  za 26 augustus Goirles Weekend Kampioenschap 2017
  zo 27 augustus Goirles Weekend Kampioenschap 2017
di   29 augustus Jaarvergadering
di   5 september 1e ronde binnencompetitie
di   12 september 2e ronde binnencompetitie
  vr 15 september EGS in Turnhout tegen TUSK
  za 16 september Zaterdagcompetitie EGS 1 – De Baronie 2
di   19 september 3e ronde binnencompetitie
di   26 september 4e ronde binnencompetitie
        Avondcompetitie EGS A – HSC A,
EGS B – De Raadsheer C
di   3 oktober 1e ronde Rapidschaken
  za 7 oktober Zaterdagcompetitie De Raadsheer 1 – EGS 1,
RSG 1 – EGS 2
di   10 oktober 5e ronde binnencompetitie
NBSB bekercompetitie EGS – De Stukkenjagers
di   17 oktober 1e ronde Snelschaken
di   24 oktober 6e ronde binnencompetitie
Avondcompetitie WLC B – EGS A
  do 26 oktober Avondcompetitie Oisterwijk A – EGS B
di   31 oktober 7e ronde binnencompetitie
voorronde beker competitie (onder voorbehoud)
  za 4 november Zaterdagcompetitie EGS 1 – Eindhoven 2,
EGS 2 – De VughtseToren 2
di   7 november 1e ronde bekercompetitie
  do 9 november Regiocompetitie De Wilde Dame – EGS
di   14 november 8e ronde binnencompetitie
Avondcompetitie EGS A- Eindhoven A,
EGS B – DSC B
di   21 november 2e ronde Rapidschaken
  za 25 november Zaterdagcompetitie De Stukkenjagers 4 – EGS 1,
De Stukkenjagers 6 – EGS 2
di   28 november Gongschaken
Avondcompetitie De Combinatie A – EGS A
  ma 4 december Avondcompetitie De Drie Torens B – EGS B
di   5 december Sint-Nicolaasavond geen schaken
di   12 december 2e ronde Snelschaken
  za 16 december Zaterdagcompetitie EGS 1 – Veldhoven 1,
EGS 2 – De Stukkenjagers 7
di   19 december 9e ronde binnencompetitie
di   26 december 2e Kerstdag (geen schaken)
  vr 29 december eindejaarsschaakavond/oud-ledenavond
schaakcafé in Hof van Holland, aanvang 20.00 u
di   2 januari 3e ronde Rapidschaken
  do 4 januari Regiocompetitie En Passant – EGS
di   9 januari 10e ronde binnencompetitie
Regiocompetitie EGS – Caissa
di   16 januari 11e ronde binnencompetitie
+ 2e ronde bekercompetitie
di   23 januari 12e ronde binnencompetitie
Avondcompetitie EGS A – HMC Calder B,
EGS B – De Baronie B
di   30 januari 3e ronde Snelschaken
  za 3 februari Zaterdagcompetitie Garde 1 – EGS 1,
De Pion 4 – EGS 2
di   6 februari 14e ronde binnencompetitie
di   13 februari Carnaval (geen schaken)
di   20 februari 14e ronde binnencompetitie
di   27 februari 15e ronde interne competitie
  do 1 maart Avondcompetitie De Oude Toren A – EGS B
di   6 maart 16e ronde binnencompetitie
  za 10 maart Zaterdagcompetitie OSV 1 – EGS 1,
Staunton 2 – EGS 2
di   13 maart 4e ronde Rapidschaken
di   20 maart 17e ronde binnencompetitie
di   27 maart 18e ronde binnencompetitie + 3e ronde bekercompetitie
di   3 april 4e ronde Snelschaken
  za 7 april Zaterdagcompetitie EGS 1- HSC 2,
EGS 2 – Nuenen 2
di   10 april 19e ronde binnencompetitie
di   17 april 20e ronde binnencompetitie
  wo 18 april Regiocompetitie Caissa – EGS
  za 21 april Zaterdagcompetitie Waaalwijk 1 – EGS 1
di   24 april 21e ronde binnencompetitie + bekerfinale
Regiocompetitie EGS – De Wilde Dame
di   1 mei 5e ronde Rapidcompetitie Finale
di   8 mei 22e ronde binnencompetitie
di   15 mei Simultaan schaken
di   22 mei 23e ronde binnencompetitie
di   29 mei 5e ronde Snelschaken Finale
  wo 30 mei Regiocompetitie EGS – En Passant
di   5 juni 24e ronde binnencompetitie
di   12 juni 25e ronde binnencompetitie
di   19 juni 26e ronde binnencompetitie en afsluiting seizoen
en afsluiting seizoen